info@travelturas.lt

+370 604 62322

Saugumo informacija

Atsisiųsti PDF dokumentą

Mieli keliautojai, organizuodami keliones rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia – saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

Atkreipiame dėmesį, kad daugelyje pasaulio šalių yra įvestas reikalavimas atvykstantiems į šalį pateikti ne anksčiau kai 72 val. iki skrydžio atlikto COVID-19 PGR testo neigiamą  rezultatą.

Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija” suteikiame galimybę atlikti COVID-19 tyrimus už specialias kainas:

„COVID-19 tyrimas PGR metodu +sertifikatas“ (atlikimo laikas 24 val.) – 65 Eur.

„COVID-19 greitasis antigeno testas + sertifikatas“ (atlikimo laikas iki 1 val.)  – 20 Eur.

Greitasis „CITO COVID-19 tyrimo PGR metodu +sertifikatas“ (atliekant per 1-1,5 val.) – 90 Eur.

Specialios kainos galioja tik įsigijusiems kelionę ir užsisakiusiems šias paslaugas iš TEZ TOUR kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą.

Naudinga informacija apie reikalavimus atvykstantiems kitose šalyse nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.

Taip pat atsakymus į rūpimus klausimus galima rasti oficialioje svetainėje „Re-open EU“. Keliautojai įrašę šalies, kurią norėtų aplankyti, pavadinimą galės sužinoti praktinės informacijos apie joje dėl koronaviruso pandemijos taikomas visuomenės sveikatos ir saugos priemones.

Suprasdami keliautojų nerimą šiuo sudėtingu periodu, kai pasaulinė pandemija gali netikėtai sugriauti ateities planus, skelbiame akciją „Keliauk be COVID“.

„Tez Tour“ vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų sveikata ir saugumas mums yra besąlygiškas prioritetas.

Džiaugiamės vis didėjančiu keleivių srautu Vilniaus oro uoste. Kadangi oro uoste dokumentų patikros ir kitos procedūros kiek užtrunka, rekomenduojame į oro uostą atvykti likus mažiausiai 2 valandoms iki skrydžio.

Gaukite Kelionės Pasiūlymą