info@travelturas.lt

+370 604 62322

Posted in

Kelionės į Egiptą: viskas, ką reikia žinoti

  Karšta saulė, žavingi paplūdimiai, atpalaiduojantis poilsis – visa tai ir dar daugiau siūlo saulėtasis Egiptas. Ne veltui, Egiptas yra ta šalis, kuri itin vilioja lietuvaičius dėl savo šilto klimato, puikios viešbučių kokybės ir, žinoma, įspūdingo grožio lankytinų vietų.

 Kelionės į Egiptą vilioja ir jus? Norite pasidžiaugti nepriekaištingomis atostogomis, pasilepinti saulės voniomis, pamatyti neįtikėtino grožio povandeninį pasaulį ar aplankyti didingiausius statinius? Tuomet jums reikia sužinoti viską, kas svarbu keliaujant į šią ištisus metus saulės nutviekstą šalį. Sužinokite, pasinaudokite ir pasimėgaukite nepamirštamų įspūdžių bei gero poilsio kupinomis atostogomis!

Kelionės į egiptą

Atkreipkite dėmesį į sezoną

  Keliaujant į Egiptą svarbu atkreipti dėmesį į sezoną. Reikėtų pažymėti, kad balandžio ir spalio mėnesiais Egipte yra pats sezono pikas. Tad šiais mėnesiais kelionės į šią egzotišką šalį – brangiausios. Jei Egipte nusprendėte atostogauti rudenį ar pavasarį rekomenduojama tokias keliones susiplanuoti iš anksto tam, kad už norimą viešbutį sumokėtumėte geriausią kainą ir pasimėgautumėte išties tobulomis atostogomis. Užsisakyti kelionę į Egiptą reikėtų anksčiau ir per vaikų atostogas, Kalėdas ar Naujus metus, nes tuo metu Egiptas yra viena populiariausių atostogų krypčių ir kainos yra didesnės. Gąsdina tai, jog susiplanavus kelionę iš anksto gali įvykti nenumatytų atvejų ir nepavyks išvykti atostogų? Dėl to labai nerimauti nereikėtų, nes perkantys išankstinių pardavimų metu turi galimybę vieną kartą keisti kelionę.

  Na, o jei esate nepririšti prie darbo grafiko ir galite atostogauti, kada tik panorėję, tokiu atveju vertėtų dėmesį atkreipti į paskutines minutes keliones. Labai dažnai paskutinės minutės kelionę į Egiptą galima įsigyti pigiau, tad ne tik pasimėgausite šiltomis atostogomis, pasisemsite nepamirštamų įspūdžių, bet dar ir sutaupysite.

Pasidomėkite oro sąlygomis

  Ne paslaptis, kad Egiptas garsėja kaip ta šalis, kurioje ištisus metus šviečia saulė. Tačiau norintys išties pasilepinti malonia šiluma ir džiaugtis geriausiu oru turėtų žinoti, kad keliauti į Egiptą palankiausia yra pavasarį ir rudenį – balandžio, kovo, gegužės, rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiais. Keliaujančius šiuo metu pasitiks kaitri saulė ir šilta jūra, tad bus vienas malonumas pasikaitinti saulėje, pasipliuškenti baseine ar panirti į jūros bangas.

  Svarbu pastebėti, kad vasarą Egipte yra per karšta – labai dažnai termometrų stulpeliai pakyla net iki +40 laipsnių, tad pernešti tokius karščius daugeliui yra sunku. Žiemą termometrai rodo maždaug 20–25 laipsnius šilumos. Čia būtina pažymėti, kad ši šiluma ne visuomet yra maloni, nes gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais Egipte siautėja didžiausi vėjai. Tačiau, kad ir kada nuspręsite aplankyti saulėtąjį Egiptą būkite tikri, jog vitaminas D, neišdildomi įspūdžiai, ir atpalaiduojantis poilsis – garantuoti.

Nuspręskite, ką norite pamatyti

  Egiptas – ne tik atgaiva kūnui bei sielai, bet ir grožis akims. Ne veltui, ši šalis garsėja didingais statiniais, kuriuos pamačius įspūdžiai išlieka ilgai. Todėl planuodami kelionę į Egiptą turite nuspręsti, ką norite aplankyti ir pamatyti. Reikėtų išskirti, kad populiariausi ir labiausiai turistų pamėgti kurortai Egipte yra Hurgada ir Šarm el Šeichas. Hurgada pasižymi puikiais smėlio paplūdimiais ir patogiu priėjimu prie jūros. Be to, šis miestas yra itin tinkamas ne tik norintiems pasimėgauti poilsiu prie jūros, bet ir tiems, kam svarbu pamatyti daugiau Egipto. Atvykę į Hurgadą nepraleiskite progos aplankyti autentišką senamiestį, rytietišką turgų, apie Egipto istoriją pasakojantį muziejų, didįjį akvariumą ir, žinoma, Didžiąją Hurgados mečetę.

  Šarm el Šeichas yra itin pamėgtas tų, kurie nori pasigrožėti turtingu povandeniniu pasauliu. Pasirinkus atostogas šiame kurorte tiesiog būtina panardyti ir išvysti įspūdingus koralinius rifus, spalvingas žuvis bei kitus iš nuostabos aikčioti priversiančius jūros gyventojus.

  Ne tokie populiarūs, tačiau taip pat savo grožiu pakerintys kurortai Egipte yra Marsa Alamas ir Taba. Marsa Alamas žinomas dėl  įspūdingų koralinių rifų ir abejingų nepaliekančių nardymo paslaugų. Be to, iš Marsa Alamo ir Hurgados galima lengvai aplankyti Luksorą – vieną įspūdingiausių istorinių Egipto miestų. Na, o Taba yra pasirenkama tų turistų, kurie nori atostogauti Egipte, bet taip pat trokšta pamatyti ir Izraelį. Kadangi Taba yra šalia sienos su Izraeliu, tai padaryti itin lengva ir tikrai rekomenduotina.

Išsirinkite geriausią viešbutį Egipte

  Poilsis Egipte bus nepamirštamas, jei išsirinksite kokybišką, visus lūkesčius pateisinantį viešbutį. Tuomet galėsite mėgautis kiekviena savo atostogų akimirka, džiaugtis išskirtiniu aptarnavimu, tobula aplinka, įvairiomis pramogomis, vaikų užimtumu ir gardžiu maistu. O tokį poilsį siūlo šie populiariausi viešbučių tinklai Egipte:

  • RIXOS viešbučių tinklas;
  • ALBATROS viešbučių tinklas;
  • SUNRISE viešbučių tinklas;
  • JAZ viešbučių tinklas.

  Pasilepinkite poilsiu Egipte, nes tikrai nusipelnėte pačių geriausių atostogų!

Prisijungti prie pokalbio

Prisijungti prie pokalbio

Gaukite Kelionės Pasiūlymą