info@travelturas.lt

+370 604 62322

Posted in

Paskutinės minutės kelionės – pasinaudokite geriausiais pasiūlymais!

  Paskutinės minutės kelionės yra vienas geriausių būdų įsigyti nebrangią kelionę, patirti nuotykių ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių. Galbūt esate toks žmogus, kuris iš anksto nežino, kada turės atostogų? O gal esate pats savo laiko šeimininkas ir galite atostogauti, kada tik panorėjęs? Tuomet atostogaukite ne tik nepamirštamai, bet ir pigiau, o tai tikrai padaryti padės paskutinės minutės kelionės.

  Jau po savaitės ar net kelių dienų mėgaukitės karšta Maldyvų saule, gerėkitės Gruzijos kraštovaizdžiais, poilsiaukite Egipte ar visiškai atsipalaiduokite Turkijos paplūdimyje. Skamba išties viliojančiai, tiesa? Tad nedelskite, pasinaudokite geriausiai pasiūlymais ir pasimėgaukite fantastiškomis atostogomis už labai gerą kainą!

Paskutinės minutės kelionės pigiau

Kodėl verta rinktis?

  Paskutinės minutės kelionės yra drąsus, neišdildomus įspūdžius paliekantis pasirinkimas. Reikėtų pažymėti, kad tokie kelionių pasiūlymai atsiranda kelios ar keliolika dienų iki skrydžio, o kartais net tai pačiai ar kitai dienai. O tai reiškia, jog ilgai svarstyti, ką dėtis į lagaminą neteks, svarbiausia bus pasirūpinti gera nuotaika ir nusiteikti laukiantiems nuotykiams.

  Daugelį gąsdina toks greitas pasiruošimas kelionei, todėl dažnai girdimas klausimas: ar tikrai verta rinktis paskutinės minutės keliones? Galime drąsiai atsakyti, kad tikrai verta, nes šios  kelionės turi kur kas daugiau privalumų nei trūkumų. Pasirinkę kelionę, kurios laukti ilgai neteks,  jūs labai greitai pabėgsite nuo rutinos, atsipalaiduosite, pamatysite kažką naujo, patirsite kažką nepaprasto, o negana to dar ir sutaupysite. Išties galima drąsiai teigti, kad paskutinės minutės kelionės yra intensyviai „medžiojamos“ tų žmonių, kurie nori keliauti daug, pamatyti ir pažinti įvairias pasaulio vietas ir tai padaryti nebrangiai. Tad jei jūsų akį patraukė paskutinės minutės pasiūlymas, tuomet nedelskite juo pasinaudoti, kol nepasinaudojo kiti!

Paskutinės minutės kelionės – norintiems sutaupyti

  Keliauti paskutinę minutę yra pigiau, o tai reiškia, jog nepamirštamomis atostogomis jūs galite mėgautis už labai žemą kainą. Kodėl šių kelionių kaina mažesnė? Manote, kad pigesnės kelionės gali nepateisinti visų jūsų lūkesčių? Galime patikinti, kad taip tikrai nenutiks. Būtina pabrėžti, kad pigesni kelionių pasiūlymai atsiranda tuomet, kai lieka paskutinės vietos lėktuve ar viešbutyje. Kelionių organizatoriai norėdami išvengti didelių finansinių nuostolių ir siekdami užpildyti visas vietas lėktuve net 20–50% sumažina kelionių kainas. Taigi įsigijus paskutinės minutės kelionę jūs keliausite visiškai tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir tie, kurie kelionę pirko anksčiau ir už ją mokėjo brangiau. Tad galite būti visiškai tikri, kad paskutinės minutės kelionės yra tikras malonumas keliauti ir tikras malonumas sutaupyti!

Pasirinkite geriausias atostogų kryptis

  Kaip atrodo tobulos atostogos? Dažnam tai – kaitri saulė, šilta jūra, jauki viešbučio aplinka, skanus maistas ir malonus aptarnavimas. Taip savo atostogas įsivaizduojate ir jūs? Tuomet paskutinės minutės kelionės į Egiptą ar kelionės į Turkiją yra tai, ko jums reikia.      

  Aplankykite saulėtąjį Egiptą, kur pasilepinsite ne tik šiluma, bet ir išvysite didingą šios šalies grožį – įspūdingas piramides, paslaptingas šventyklas, neaprėpiamas dykumas ar neįtikėtinai spalvingą povandenį pasaulį. O galbūt jau seniai svajojate pažinti Turkiją? Patikėkite, tai – šalis, kuri yra turtinga tiek lankytomis vietomis, tiek gamtos grožiu, tiek įvairiosiomis pramogomis. Turiningas poilsis su šeima, nepamirštamos linksmybės su draugais, romantiškas laikas su mylimuoju/a – visa tai ir dar daugiau patirsite atvykę į Turkiją. Tad ilgai nesvarstykite, pasinaudokite viliojančiais kelionių pasiūlymais ir rinkitės geriausias atostogų kryptis!

Kur keliausite rytoj?

  Leiskitės į nuotykį, į kurį išdrįsta leistis ne visi, tačiau tie, kurie išdrįsta lieka sužavėti. Juk nieko nėra geriau nei pamatyti ir patirti kažką naujo. Be to, tikra tiesa yra ta, kad kolekcionuoti reikia prisiminimus, o ne daiktus. O vieni gražiausių prisiminimų ir yra kelionės, ar ne? Tad pildykite savo kelionių prisiminimų kolekciją, rinkitės paskutinės minutės keliones ir nuspręskite: kur keliausite rytoj? Ar tai bus karštasis Egiptas? Ar gražioji Turkija? O gal kita saulės nutvieksta šalis? Kad ir kur iškeliausite, kad ir kokią kelionę pasirinksite esame visiškai tikri, grįšite tik su geriausiais įspūdžiais ir geriausiomis emocijomis!

Prisijungti prie pokalbio

Prisijungti prie pokalbio

Gaukite Kelionės Pasiūlymą