info@travelturas.lt

+370 604 62322

Posted in

Pigios kelionės į Turkiją – ieškantiems geriausio poilsio!

  Pigios kelionės į Turkiją yra puikus būdas atitrūkti nuo rutinos, visiškai atsipalaiduoti, pasimėgauti šiluma ir išskirtiniu poilsiu. Būtent dėlto daugelis lietuvaičių ir renkasi Turkiją, todėl, galima drąsiai teigti, kad tai – viena populiariausių atostogų krypčių. 

  Jus taip pat domina pigios kelionės į Turkiją? Ieškote ne tik geriausio poilsio, bet ir geriausių kainų? Tuomet turite žinoti viską, kas yra svarbu planuojant kelionę į šią šalį: kada planuoti, kaip planuoti, kur vykti ir ko tikėtis. Tik tai sužinoję mėgausitės išties nepaprastai geru poilsiu, džiaugsitės puikiomis kainomis ir grįšite kupini neišdildomų įspūdžių.

Pigios kelionės į turkiją

Kodėl svarbu planuoti iš anksto?

  Kelionės į Turkiją turi būti planuojamos iš anksto. Kodėl tai taip svarbu? Todėl, kad tik įsigijus kelionę anksčiau galima gauti geriausią viešbutį už geriausią kainą. Čia reikėtų pabrėžti, kad išties aukšta kokybė visuomet kainuoja. Tad jei jums svarbu kokybiškai pailsėti, mėgautis prabangia viešbučio aplinka, gardžiu maistu, gausybe pramogų ir sulaukti aukšto lygio aptarnavimo, tuomet turite atidžiai sekti kelionių į Turkiją pasiūlymus ir savo atostogas šioje saulėtoje šalyje planuoti bent prieš kelis mėnesius ar net pusmetį.

  Būtina pažymėti, kad ypatingai kruopščiai keliones į Turkiją turėtų susiplanuoti šeimos ar didesnės draugų kompanijos. Taip yra todėl, jog dažniausiai pasitaikius pigiems pasiūlymams lieka mažai laisvų kambarių. O susiplanavus atostogas anksčiau tokios bėdos nebus – ramiai užsisakysite tiek kambarių, kiek jums reikia, tokiame viešbutyje, kokiame norite ir mėgausitės ypatingu poilsiu.  Be to, labai svarbu yra tai, kad užsisakant kelionę į Turkiją galima pasinaudoti išankstinio pirkimo sąlygų galimybėmis – vieną kartą iki galutinio apmokėjimo pasikeisti kelionę. Tai – itin didelis privalumas, kuris apdraudžia nuo nenumatytų atvejų ir nesugriauna atostogų planų. Tad ieškodami kelionės į Turkiją nepamirškite jos susiplanuoti anksčiau ir būkite tikri, pasimėgausite nuostabiomis atostogomis!

Kelionės į Turkiją: kada vykti?

  Norint, kad kelionė į Turkiją paliktų nepamirštamus atostogų įspūdžius ir kainuotų mažiau svarbu ne tik susiplanuoti anksčiau, bet ir pasirinkti tinkamą išvykimo datą. Svarbu pabrėžti, kad Turkijoje sezonas prasideda nuo birželio 1 dienos ir tęsiasi iki spalio 1 dienos. Tuo metu šioje šalyje džiugina geriausias oras ir, žinoma, atvyksta daugiausiai turistų. Tad savaime suprantama, jog sezono metu kelionės į Turkiją yra brangesnės ir tam, kad išties mėgautumėtės kokybiškomis atostogomis už gerą kainą viešbutį reikėtų užsisakyti gerokai anksčiau nei prasideda sezonas. Taip pat kelionės į Turkiją pabrangsta ir per vaikų atostogas, taigi jei Turkijoje nusprendėte pailsėti su vaikais geriausių kainų ir poilsio sąlygų pradėkite ieškote bent kelis mėnesius prieš šias atostogas.

  Planuojant atostogas Turkijoje reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad balandžio ar gegužės mėnesį, kuomet sezonas dar neprasidėjęs ir spalio mėnesį, kuomet sezonas eina į pabaigą kainos būna pigesnės. Šie mėnesiai yra palankūs ne tik dėl mažesnių kainų, bet ir itin populiarūs tarp tų žmonių, kurie nemėgsta didelių karščių. Vis dėlto svarbiausia pažymėti, kad kelionės į Turkiją bus išties pigesnės jei kelionę ir jos datą išsirinksite nelaukdami paskutinės minutės, tuomet džiaugsitės nepriekaištingu poilsiu, geriausiais viešbučiais ir puikiu oru.

Populiariausi Turkijos viešbučiai – tobuloms atostogoms

  Tikrai nesuklysime pasakydami, kad Turkijos viešbučiai yra vieni pagrindinių traukos centrų, dėl kurių turistai tiesiog plūsta į šią šalį. Išskirtinai prabangūs interjerai, nepriekaištingai įrengtos poilsio zonas, begalės pramogų tiek mažiems, tiek dideliems, ypatingai malonus aptarnavimas yra tai, kas sukuria nepakartojamą atostogų atmosferą Turkijos viešbučiuose. Tačiau kaip žinoti, kuris viešbutis geriausiai pateisins turimus lūkesčius? Kaip išsirinkti viešbutį – tobuloms atostogoms? Pateikiame jums populiariausių viešbučių sąrašą Turkijoje, kurie tikrai nenuvils.

Populiariausi vidutinės klasės viešbučiai Turkijoje:

  • UTOPIA WORLD HOTEL 5*;
  • LONG BEACH RESORT & SPA 5*;
  • LONICERA WORLD RESORT & SPA 5*;
  • SAPHIR 5*.

Populiariausi aukštos klasės viešbučiai Turkijoje:

  • DELPHIN viešbučių tinklas;
  • GURAL PREMIER viešbučių tinklas;
  • RIXOS viešbučių tinklas.

Išsirinkite, susiplanuokite ir pasimėgaukite tobulomis atostogomis Turkijoje!

Prisijungti prie pokalbio

Prisijungti prie pokalbio

Gaukite Kelionės Pasiūlymą